Author: N***u
Date:
Review: good goood good
顏色: 藍色
Price: NT$1,223
Original Price: NT$1,474
| Material | Aluminum |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Blue |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | Android 14 |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se260306154158513788463 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 9058405 people said the quality is very good!
Author: N***u
Date:
Review: good goood good
顏色: 藍色
Author: d***e
Date:
Review: Very nice tablet my kid is already in love with it , I highly recommend it
顏色: 藍色
Author: 5***2
Date:
Review: Llegó dañada y sin forro y cargador no la recomiendo
顏色: 紅色
Author: c***a
Date:
Review: Mala calidad se traba mucho no puedes ni iniciar sesión porque se apaga, se sale sola llegó fallosa
顏色: 紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.